Написати листа своему другу на день народження на украинський мови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт,Михасю! Вітаю тебе з днем народження!Бажаю тобі міцного здоров*я,багато друзів і успіхів в школі.Мені дуже шкода,що я не зміг приїхати до тебе.Я пам*ятаю,як в минулий раз ми з тобою влаштували перегони на велосипедах.Тоді за приз була шоколадка з перцем чилі!Ох,цей Назар тоді насміявся.Це ж він нам її дав і сказав,що вона молочна! Дуже хочу зустрітись з тобою! Твій друг,(ім*я)