Написати рецепт улюбленої страви. приклад яблуневий пирг, пицца. додаемо й свої страви якщо хочете
Ответ(ы) на вопрос:
рецепт яблучного пирога з фотоШтук 4-5 великих яблук (ми любимо , щоб яблук було побільше) обмиваємо , розрізаємо , видаляємо серединку і нарізаємо шматочками приблизно півтора на півтора сантиметра .
Далі в каструлю розбиваємо чотири свіжих яйця , всипаємо склянку цукру і гарненько збиваємо міксером.
Чайну ложку соди кидаємо в чашку і заливаємо її чайною ложкою оцту , як тільки ця суміш перестане шипіти і булькати - виливаємо до яєць в каструлю. І пару ложечок їдалень сметанки туди плюхніться - ніжніше і м'якше буде .
Додаємо ще півтори склянки борошна і міксером знову добре перемішуємо. Вийде рідке як сметана тісто.
Підготовлені яблучка висипаємо в тісто і перемішуємо. Тепер включимо духовку і нагріємо її приблизно до 180 градусів.
Форму для випікання , краще з товстими стінками ( а ми взагалі використовуємо чавунну сковороду без ручки) змащуємо рясно рослинним або вершковим маслом , посипаємо злегка манною крупою , можна панірувальними сухарями і вивалюємо в неї підготовлене для яблучного пирога « шарлотка » тісто.
Завантажуємо форму в духовку і випікаємо на невеликому вогні близько півгодини. Пиріг повинен добре зарум'яниться , щоб переконатися в готовності - проткніть в декількох місцях сірником , якщо тісто на сірнику не залишається - готово.
Підіб'ємо підсумок , для приготування пирога нам знадобилося :4-5 великих яблук ;4 яйця ;склянка цукру ;чайна ложка соди , оцту ;дві столові ложки сметани ;півтори склянки борошна;трохи рослинного масла і манної крупи.