Написати роздум "Моє ставлення до Михайлика" твір "Гуси лебеді летять"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Михайлик був гарним ,сміливим хлопчиком.Коли на село напали і забрали його сестру Ганну.Він як справжній мужній й сильний хлопець не забоявся і врятував свою сестрички хоч йому це вдалося важко. Мені цей герой сподобався за свою віру,наполеглевість,мужність....