Написати три речення із вставними словами, щоб вони були на початку,в середині,в кінці речення.
Ответ(ы) на вопрос:
1. У теперішньої молоді нема тих ідеалів, що були колись,шкода... 2. Життя- це боротьба, хоча на мою думку,у цій боротьбі багато приемних моментів, заради яких потрібно боротися. 3.Ярослав Мудрий був видатною постаттю в історії України,написав свод законів" Руська правда",збудував Софійський Собор, його девізом було " Спочатку закон, а потім благодать",я пишаюсь своїм предком...