Написати твір мої враження від повисті М.Твена (пригоди Тома Соєра)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Ім’я американського письменника Марка Твена знають в усьому світі.Його твори «Пригоди Тома Сойєра», «Пригоди Гекльберрі Фінна», «Принц та злидар» читають із великим задоволенням і діти й дорослі. Діти захоплені пригодами своїх однолітків, а дорослі згадують власне дитинство, дивлячись на себе очима дітей.Багато пригод, характерів Марк Твен «списав» із себе та своїх товаришів, тому його герой — бешкетник, фантазер, але водночас чесна і благородна людина — завоював симпатіїмільйонів читачів різних поколінь.