Написати твір на Англ.мові на тему "Мій улюблений український рецепт"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я добре готую. Краще за всіх мені подобається пекти пироги. Мої улюблені рецепти пиріг з яблуками. Для цього рецепта вам знадобиться інгредієнти: 5 яблук, 3 яйця, 1 склянка борошна, 1 склянка цукру,1 чайна ложка меленої кориці. Збити яйця з цукром у великій мисці. Потім додати борошно,нарізані яблука і корицю і перемішайте. Вилийте тісто на сковороду і випікайте в духовці протягом 40 хвилин.