Написати твір на тему " Де б хотіла(в) жити, коли стану доросла(им)" БУДЬ ЛАСКА ШВИДКО!!!!!! ( 10-20) реплік СРОЧНО!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ничем потому что вместе мы все станем кассирами как бы мы не старались учиться
Гость
Коли я виросту, то захочу подорожувати різними країнами, державами, островами. Але я знаю куди я буду повертатися... Це місце де я народилася, де зростала, де начилася писати, читати.Це така велика країна, і зветься вона Україна. Я ні за що не проміняю ці вулиці, парки на щось інше. Я хочу жити тут, бо я Українка, бо в моїх жилах тече українська кров, і я є патріотом своєї держави. Як писав В. Сухомлинський:"Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини — ніщо."