Написати твір на тему: "Дві України: країна сьогодні і країна, в якій я хочу жити". 15-20 реченнь. 9 клас. Одразу кажу: не кидайте тексти з інтернету!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Почну свій твір з слів-Я Укїнец. Тому хочу сказати, що на сьогодні моя Батьківщина знаходиться в скруті.І я вважаю,що кожен це розуміє, але не все можна досягти війнами,погрозами,піддійманням цін.Я хочу звісно жити в вільній країні ,але не таким чином.'!На мою думку, хай я й дитина,перш за все треба дійти злагоди,любові до ближнього,розуміння і саме тоді на Україні запанує мир.Почнуть розквітати школи,дитячі садки, сквери. Це є основним початком розквіту країни. Так як на сьогодні люди перестали розуміти один- одного,а саме з дитячого садку закладається розумінні,довіра.Тому хочу сказати я хочу бачити свою Україну квітучою,розумної,коханою державою.