Написати твір-роздум на тему: " Брехня та її наслідки" З прикладом із історіі та літератури
Написати твір-роздум на тему: " Брехня та її наслідки"
З прикладом із історіі та літератури
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не думай, що говорити і робити правду потрібно тільки в справах важливих. Говорити і робити правду потрібно завжди, навіть в самих порожніх справах. Важливо не те велике чи мале зло, яке відбудеться від твоєї неправди, а важливо те, щоб ти сам себе ніколи не паплюжив брехнею.Якщо життя не згодна з правдою, то все-таки краще визнати правду, ніж приховувати її: життя свою ми можемо змінити по правді; правду ж ми нічим змінити не можемо, вона залишиться, якою була, і не перестане викривати нас.Ми всі любимо істину більше, ніж брехня, але коли справа стосується нашого життя, то ми часто вважаємо за краще брехня істині, тому що брехня виправдовує нашу погане життя, а істина викриває її.Для кожної, що входить в свідомість людей, істини, що замінює колишнє оману, буває час, коли оману явно і очевидна істина, яка має замінити його. Але люди, яким або вигідно це помилка, або звично їм, намагаються всіма силами підтримати його. У такі часи буває особливо важливо сміливе проголошення істини.