Написати твір які рослини квітують навесні. Описати одну з них.(5-7 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одні з перших квітів весною - це тюльпани. Тюльпани дуже красиві квіти, вони бувають різних кольорів. Зараз появився новий різновид тюльпану.  Пелюсточка має два кольори: червоний  і білий, а інколи навіть три кольори. На кінці пелюсточка має багато малесеньких пелюсточок, таке враження, що хтось ніби зробив надрізи.   Я люблю тюльпани. З тюльпанми повязаний прихід весни, а також свято 8 Березня.