Написати зв*язний текст(10 речень)зі словами в переносному значенні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)квіткове коріння-пряме знач., коріння предків-переносне знач. 2)срібне кільце-пр. знач. , срібний ранок-перенос знач3)шлях до школи прям знач, шлях життя-перенос знач4)молодий воїн прям. знач, сам в полі воїн-пренос знач, 5)зелена трава-прям знач, зелений молодик-перенос знач тобто ще не розумний6)підняти стілець-прям знач, підняти силу-перенос. знач7)стріляти влучно-прям знач. , стріляти думкою перенос знач8)велике вікно-пряме знач, вікно в майбутнє-перенос знач.