Напиши 4 вопроса ,чтобы узнать следуйщее. 1)кто находится кухне 2)кто находится в саду 3)что находится рядом с пианино 4)что находится на буфетом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who is in the kitchen Who is in the wadern What has near with piano What has in buffet
Гость
Who is there in the kitchen. Who is there in the garden. What is there near the piano. What is there on the buffet.