Напиши электронное сообщение обезьянке Хетти о членах своей семьи. Опиши их

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi, Hatty.  In my family there are 4 people. My Mum is slim, her hair are fair and light. She works in Fitness-club.  My Dad is slim too. He work in construction firm.  My sister is very small and so cute. She is just 8 monts old.  And 4 person is me)