Напиши листа маленькому представнику іншої раси (запитання з предмету "Я і Україна")

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт! Я запрошую тебе до себе в гості! Приїжай до нас у вас у Африці дуже гаряче і тому у вас нема такого явища як сніг а у нас є. Сніг це так явище що вода замерзає і падає лід маленький як піщинка. Як ти приїдеш ми з тобой будем грати в сіжки.