Напиши листа своему другові Спочатку розкажи про себе а потім поцікався як він навчаеться що читае чим захоплюеться де бувае під час канікул коли приїде до тебе в гості                                                           ...

Напиши листа своему другові Спочатку розкажи про себе а потім поцікався як він навчаеться що читае чим захоплюеться де бувае під час канікул коли приїде до тебе в гості                                                                                                                            Підкресли дієслова Познач у них закінчення Поясни їхне написання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт! Отримав твій лист, з нетерпінням очікую наступного. У мене все гаразд, навчання іде легко, вільний час проводжу яскраво. Недавно почав займатися спортом - результати не примушують чекати. Щодня займаюся бігом та іншими вправами. Декілька днів назад отримав подарунок - маленьке кошеня. А як у тебе справи? Чим займаєшся останнім часом? Сподіваюся, зустрінемось цього місяця. Бувай!