Напиши міні твір за даним початком 《У хаті затишно і тепло .А на дворі шаленіє хуртовина , сердито шарпає дерева жбурляє снігом》 будь-ласка напишіть твір дуже потрібно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
...Я дуже люблю таку погоду, тому що ти сидиш спокійно в теплій хатинці і поглядуєш що ж там робиться на вулиці.А потім коли лягаєш спати у хаті тихо-тихо, і ти лежиш і слухаєш шарпання снігу і похитування дерев..