Напиши на русском проношения текст: Monday, Monday, It's a fun day. Tuesday, Wednesday too! Thursday, Friday, They are fine days, But Saturdays and Sundays are for me and you!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот держи: "Мандэй,Мандэй,итс э фан дэй,Тьюздэй,Тьюздэй,Вэднэсдэй туу!Фездэй, Фрайдэй, Зей ар файн дэйс, Бат Сатудэйс энд Сандэйс ар фо ми энд ю!" Обращайся