Напиши ответ Тому Честеру.закончи предложения. Dear Tom, I am from My birthday My favourite I can I like to Your pen friend,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11 March Dear Tom, I am from Russia My birthday is on the 17th of April My favourite sport is tennis too I can play tennis well I like to draw pictures Your pen friend, Mark Johnson