Напиши письмо другу. Dear_____, Thank you for your letter. I want to tell you about my day. My name is________ (Миша). I'm_________(10 лет) Then I _________________. i go to _____________every day. After school I______________ ...

Напиши письмо другу. Dear_____, Thank you for your letter. I want to tell you about my day. My name is________ (Миша). I'm_________(10 лет) Then I _________________. i go to _____________every day. After school I______________ In the evehing I____________and_________ Best wisher, _____________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 my friends 2 Misha 3 ten years 4like to draw-? 5 school 6 go to home 7 am doing and draw lessons 8 его имя Sasha
Гость
1.My friends, 2.Misha, 3.Ten years old, 4.Like to draw? 5.School, 6.Go to home, 7.Am doing and draw lessons, 8.Имя ..., ...