Напиши письмо Джил: глаголы из скобок поставь в нужную форму добавь информацию о себе Dear Jill. Thank you very much for your letter.I. (want) to be your pen friend,too. My name. (be). .I. ( be). years old. I. (live) in....

Напиши письмо Джил: глаголы из скобок поставь в нужную форму добавь информацию о себе Dear Jill. Thank you very much for your letter.I. (want) to be your pen friend,too. My name. (be). .I. ( be). years old. I. (live) in. .This summer l. (be). .The weather (be). .Do you ( like) your summer holidays? Write to me,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Want Is Am Live Is Is Like