Напиши письмо, вставь недостающие слова. Hello, I*__ __. I __ in Russia. __ __ is my friend. __ lives in __. Write soon, __

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am Kate/Oleg. I am from Russia. This is my friend. He/ she lives in Moscow. Write soon, your Kate/Oleg.
Гость
(I am 10). I live in Russia. Nina Gorshkova is my friend. She lives in Moscow. Write soon, best wishes