Напиши пять своих желаний,которые ты хотел бы загадать в новогонюю ночь.образец:I would like to visit USA(США). 1) 2) 3) 4) 5)
Ответ(ы) на вопрос:
1) I would like to go to camp. 2) I would like to see the Eiffel Tower. 3) I would like to get a nice present. 4) I would like to teach well 5) I would like to get a million dollars.
i would like to spent this night with my friends i would like to watch an interesting christmas moovie i would like to get a good present i would like to have fun i would like to eat a lot of sweets