Напиши твір -роздум " Байдужість- це параліч душі" Використавши в структурі тексту речення ,у якому ставиться тире між підметом і присудком, речення з порівняльним і діеприслівниковим зворотами, односкладне речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
байдужысть це коли тоби байдуже на все инколи навить тоби байдуж на блиську людину але так не можна але э таки  моменти шо тоби начхати