Напиши Вопрос ответы на которые являются выделенные предложения и слованапример The children go to the park IN THE MORNING - When do the children go to the park?she likes may BECAUSE it is a nice mounth?СРОЧНО!!!!!!

Напиши Вопрос ответы на которые являются выделенные предложения и слова например The children go to the park IN THE MORNING - When do the children go to the park? she likes may BECAUSE it is a nice mounth? СРОЧНО!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
when you are planning go to museum? We are planning go to museum ON THIS MONDAY