Напиши вопросы которые были заданы. -His hair is brown -Yes it is. Her hair is long -Yes they are. Her lips are rad -Her eyes are blue -Yes ай can. Ай can play tennis -Yes ай do, Ай have a doll

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- What colour is his hair? - Is his hair long?  - Is his lips are red? - What colour is her eyes? - Can you play tennis? - Do you have a doll?