Напиши,что это не так. We are pupils.___________ They can run.____________ He is in the forest.___________ I am a pupil._____________ We must skate.___________

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мы ученики они могут бегать он в лесу я ученик мы обязаны кататься на коньках
Гость
We are not pupils They can'n run He isn't in the forest I am not a pupil We musn't skate