Напишіть 3 речення означено особових и неозначено особових Допоможіть,прошу!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Означено-особові: Робіть людям добро!                              Люблю бути в центрі уваги.                              Ввечері допоможу сестрі з домашнім завданням. Неозначено-особові: Навесні встають рано в селі.                                 В нашомі місті нещодавно збудували нову школу.                                 Зранку до вечора порались на городі.