Напишіть 6 речень з дієприслівниками(у кожному реченні) про літо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Літо прийшло співаючи. Літом птахи літають жваво,а співають весело. У літку я вправно катаюся на велосипеді. Літом ,ми одягаємося стильльно та модно. Літом сонце світи яскравіше. У літку я прочитала захопляючу,до самих глибин душі пронизуючу,повіс М.Коцюбинського " Дорогою Ціною ".