Напишіть будь ласка 10 речень Мій улюблений вид спорту гімнастика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Художня гімнастика мій улюблений вид спорту. Виконання під музику різних гімнастичних і танцювальних вправ без предмета виглядає з боку дуже красиво. Виступи світового класу зазвичай не проводяться без предметів. Зазвичай при виступах використовуються або один предмет, або ж одночасно два види предметів. Виглядає це просто заворожуюче. Без тренувань нічого не вийде, тому гімнасти наполегливо тренуються, якщо ж щось не виходить вони пробують ще не здаються. Адже якщо ти не будеш додержувати то нічого не вийде. Абсолютно всі вправи йдуть під музичний супровід,Навіть тут є свої правила наприклад класичне багатоборстві включає в себе тільки чотири вправи і не більше. Зазвичай всі змагання проходять на гімнастичному килимі.