Напишіть будь ласка Тема Ви не можете розвязати задачу вам захотілось щоб допомог

Напишіть будь ласка Тема Ви не можете розвязати задачу вам захотілось щоб допомогла мама це має бути 3 маленьких діалога 1 пасивна поведінка 2 упевнена 3 агресивна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Упевнена -Мамо, допоможи мені зробити задачу. -Добре, яка задача? -Ось, номер 5. -Так зараз допоможу. Агресивна -Ма, зроби задачу! -Чому ти так наполягаєш? Я не хочу! -Швидко зрони мені її!!! -Ні... Пасивну не знаю)