Напишіть гумористичну розповідь із поданих фразеологізмів " Носом оекнів ловити.На вербі груші." (Пожалуйста напишите, очень, очень, очень надо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я ішов з діскатєкі  бухіііііій страшно і носом окунів ловив. бачу на вербі груші а зверху чорт сидить і каже : ах ти падло, алкаш де ти шлялося бидло ти таке, дістав биту і почав мене тирить