Напишіть лист Леоніду Глібову будьласка і щоб там було щось про його байку "Щука"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогий Леоніде Глібов! Мені напиши скільки  років, я навчаюсь у якому класі. Завдяки вашій байці "Щука", світ змінився в іншу сторону. Прочитавши ваші байки люди зрозуміли, які вони є насправді.Знаючи теперішнє людство, ваші байки не аби як треба. Дякую що вислухали!