Напишіть невелике повідомлення на тему "Вплив алкоголю на репродуктивне здоров'я"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під впливом алкоголю відбувається поява серйозних змін репродуктивних органів, які можуть призвести до їх атрофії. Поступово знижується активність репродуктивних клітин, а також потенція. Впливає на потомство.Визивает деградацію зародкових клітин, підвищує ризик народження дитини з вродженим розумовою чи фізичною дефектом, особливо у питущою матері.