Напишіть опис (5-7 речень) на тему Постукала осінь до мене в віконце. Використайте епітети, підкресліть їх як члени речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коротшими стали дні, яснішим – небо. Шурхотить земля яскравим килимом з опалого листя. Дерева переодяглися в золотаво-червоні наряди. На південь відлітати зібралися птахи.Восени повітря прозоре, навіть дихається легше.Любі друзі бережіть природу..