Напишіть план до тексу дам 24 баллов Моя кімната дуже світла затишна простора. Тут
Напишіть план до тексу дам 24 баллов
Моя кімната дуже світла затишна простора. Тутє все що неопхідно для відпочинку , В кутку біля вікна стоїть комп'ютерний стіл тут я роблю уроки і граю в ігри . або слухаю музику . В кімнаті є диван , поличка з книжками, невелика шафа для речей .На підвіконні є декілька вазонів з квітами , я за ними доглядаю , вони додають свіжості і чистоти в моїй кімнаті .Моя кімната мій світ.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Яка кімната
2.Де стоіть комп'ютерний стіл
3.Що я роблю за комп'ютерним столом
4.Що знаходиться у кімнаті