Напишить речення iз cловами 1)лiтак , 2) квiти,3) автомобiль ,4) друзi, 5) снiг. доповнiть речення у тому числi й однорiдними членами ..

Напишить речення iз cловами 1)лiтак , 2) квiти,3) автомобiль ,4) друзi, 5) снiг.  доповнiть речення у тому числi й однорiдними членами ..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  На аеродромі стояв незвичайний, кольоровий, барвистий невеличкий літак, який запрошував всіх дітей у незабутню подорож.   Бабуся на своєму городі завжди насаджувала чорнобривці, майори, ромашки та інші барвисті квіти.   Широкою, асфальтною, розпеченою на сонці трасою мчав автомобіль.   Це були справжні, предані, вірні друзі.   Ось і діждалися, як всю землю, луги, поля та озера вкрив пухкий, перший сніг.