Напишіть речення з поширеним(2) і непоширеним (1) звертанням. Напишіть речення зі вставним словом (1), вставним словосполученням (1),вставним реченням Будт ласка допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поширене зверання Знову,ластівочко-серце,ти вернулась... Мій Боже милий,як-то мало святих людей на світі стало! Непоширене звертання Лети,пташко,з захід сонця,защебечи в шибку. Вставне слово Для повного щастя , звичайно, не потрібні грощі. Вставне словосполучення Він , казати правду, любить пожартувати. Вставне речення  Як ми вже знаємо, по дорозі з Харкова Петренко зупинився в Кременчузі.