Напишіть рівняння утворення трипептиду з молекули аланіну і двох молекул гліцину!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2NH2 - CH2 - COOH + CH3 - CH - COOH --------------------- >                                                          |                                                                                             NH2                                     глицин                               аланин             NH2 - CH2 - C-N - CH2 - C-N - CH - COOH + 2H2O                         ||   |                ||   |     |                         O H               O  H   CH3                           трипептид