Напишіть твір пубіцистичному стилі "Українська мова в житті українця" Даю 40 балів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українська мова дуже важлива в житті українців. Ми говоримо, читаємо та пишемо українською. Наша мова дуже милозвучна та красива. Давайте уявимо що було б якби вона зникла. Тоді б зникли усі чудові пісні. твори. Ми повинні говорити українською збільшувати словниковий запас, що б більше ніхто не сумнівався, що це - наша рідна мова.