Напишіть твір-роздум на тему «Що таке справжня краса (за казкою О. Уайльда «Хлопчик-Зірка»)?» (7-9 речень).
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Справжня краса-це краса не зовнiшня, а у душi. Кожна людина гарна свойим характером. Хоча головне бути добрим у душi, але якщо ти не гарний то- це теж не дуже добре, бо мало кому ты сподобаешся. При знайомствi з новою людиною звертають увагу на зовнiшнiсть людини...
Але якщо людина зла у душi-це людина себелюбна i жорстока. Робiть багато добрих справ i тодi тобi допоможуть у бiдi. Тобi буде краже жити тодi