Напишіть творчу роботуна тему "Чи варта зовнішня краса,втрати краси душі" (за романом О.Уальда "Портрет Доріана Грея")

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, краса- це те, що не вічне і ціниться вище, ніж гроші або золото. Краса душі - це не більше як інтелектуальне убозтво. Людина, яка є признаною суспільством душевно чистою - розумово необдарована. Вона є пристосуванцем до думки примітивного стада, популістом та індивідом без власної думки, яку боїться мати через неприхильність соціуму до чогось нестандартного та вищого їх розуміння.