Напишіть замітку до газети типу роздуму про якийсь вчинок знайомої людини! Допомо

Напишіть замітку до газети типу роздуму про якийсь вчинок знайомої людини! Допоможіть будьласка!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Новина дня! Сьогодні о 12 годині дня вихованець Загально освітньої школи номер двадцять чотири (Мій однокласник) знайшов біля спорт майданчика чемодан, який заніс в міліцію. З'ясувалося що то чемодан нашого мера, в якому були цінні папери. Мому другові звичайно віддячили. Сам мер вручив йому песика рідкісної породи про якого він мріяв! Побільше би таких громадян!