Напишите 5 деепричастий на казахском языке пожалуйста помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Мен оянып, тұрдым. – Я, проснувшись, встал 2) Есік ашып, ол үйге кірді. – Дверь открыв, он в дом вошёл. 3) Мен базарға барып, көкөніс сатып алдым. – Я пришёл на базар и овощи купил. 4) Мен ұйықтап қалып, пойызға үлгермедім. – Я уснул и не успел на поезд. 5) Біз киінiп, жұмысқа кеттік. – Мы, одевшись, на работу ушли. 6) Қуанып, бізге қарадың. – Обрадовавшись, ты посмотрел на нас. 7) Демалысқа шығып, Бурабайға баруға болады. – Выйдя в отпуск, можно в Боровое поехать.