Напишите что бы вы хотели увидеть и посетить в новой зеландии 5-6 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хотел увидеть разные новые сувиниры. Хочу посмотреть есть ли новые дома. Хочу увидеть животных. Хочу посмотреть на горы на скалы.Хочу увидеть море
Гость
I would like to see the amazing nature of New Zealand. I would like to have sailed on a yacht. I dream to dive into the depths of the ocean. A visit to the national park has a obligatory event. I will communicate with new friends in English.I will see the national symbol of the country's - the bird named  kiwi.