Напишите данное предложение в present,past,future,indefinite tense в положительной,вопросительной,отрицательной формах. I work much at my paper

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I work much at my paper I don't work much at my paper do I work much at my paper  I didn't work much at my paper I worked much at my paper did i work much at my paper  I will work much at my paper I won't work much at my paper will i work much at my paper