Напишите электронное письмо другу вы находитесь в отпуске в Англии (50-60 слов) используя фразы где вы находитесь, как вам это нравится, то, что вы были идти, какие подарки или сувениры вы купили, когда вы едете обратно. СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello my dear friend. I'm in England. I will be here for a week. I want to say that there is a very beautiful and unusual. Tomorrow I'll go to watch England attractions. This Big Ben, the Albert Dock in Liverpool, the Albert Hall, Westminster, York Cathedral, Stonehenge stones. I want a week to see all the sights Anglii.Zavtra go shopping to buy your souvenirs. You bring English tea, jam and London cap. Pope bring cheese Blue Stilton.Mame makeup and a nice dress. And his little sister Teddy bear. Do not forget to meet me at the airport. Do not be sad without me, I'll come soon. Bye .