Напишите эссе по английскому 6-7 предложений на тему New technology and education(Новые технологии и образование)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In the furure we will have an electric cars and a fly sheeps. We will be different people on the Earth. In the Earth won't be sad and angry people. The Earth won't be polluted. It will be clean, tidy and pretty