Напишите глаголы, соответствующие следующим словам: surprisingly, difference, equipment, mixture, coming, estimation, weightlessness, production, separately, development, movement, disappearance, functional.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
to surprise, make difference, to equip, to mix, to come, to estimate хз, to produce, to separate, to develop, to move to disappear, to function