Напишите мне досье про Шерлока Холмса на украинском - русском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шерлок Холмс у сучасному світі набирає все більше і більше прихильників. Він разом зі своїм другом доктором Ватсоном розплутує найзагадковіші злочини і часто жертвує собою заради цього. В сучасний екранізаціях цього детектива використані спец.ефекти, які лише допомагають глядачеві побачити його геройство.Зовнішня відмінність Шерлока від інших людей - це його "двостороння кепка" (англ. Deerstalker hat). Внутрянняя - це його неповторна і незмінна чіткість і стислість. НА всі питання у нього в першу ж секунду є відповідь. Він ніколи не використовує зображувально-виразні кошти мови. Він дуже чіткий. (На запитання "Як ви це зробили?" або "Хто ви?" замість довгих пояснень він просто каже "Я Шерлок Холмс".)