Напишите описание человека на английском языке. Описание человека который на кар?

Напишите описание человека на английском языке. Описание человека который на кар??инке. Очень срочно!!! Первый хороший ответ станет лучшим.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
This is a boy. He is about 8-9 years. He has got dark short hair and brown eyes. He also has a straight nose and a small mouth. His ears are quite big. He is wearing a winter jacket.